Imaj

Bizim Aramızda

İçimizden gerçek hayat hikayeleri
Yalnız değilsiniz! İnkontinans şikayeti olan kişilerin gerçek hikayelerini okumak, konuyla ilgili yorum yapmak yada kendi duygu ve deneyimlerinizi paylaşmak için kategorinizi tıklayın.
Kadınlara Özel Sizinle aynı sorunu yaşayan kadınlardan, size özel destek ve tavsiyeler edinin.

Son Forum Konu Başlığı:

İdrar Kaçırma

39 yaşında 2 çocuk annesiyim. Bir süredir idrar kaçırma problemi yaşıyorum. Özellikle gülerken ve hapşırırken bu durum daha sık oluyor. Her gittiğim yerde ilk tuvaletin yerini öğrenmek zorunda kalıyorum, dışarıya rahatça çıkamıyorum. Kaçıracağım ve bu dışarıdan anlaşılacak diye korkuyorum.

 

Devamını okumak için tıklayınız >9 Yorum
Tüm Konuları Gör
Erkeklere Özel Sizinle aynı sorunu yaşayanlarla sorularınızı yada hikayenizi paylaşın.

Son Forum Konu Başlığı:

İdrar Kaçırma

Yaklaşık 4 ay önce prostat ameliyatı oldum. Ancak ameliyattan sonra hayatım azaba dönüştü adeta… Damla damla idrar kaçırmaya başladım. Ne yapacağımı bilmiyorum, bu durum çalışma hayatımı da olumsuz etkilemeye başladı. Hareketli bir iş hayatım var ve her an tuvalete yetişememktan korkuyorum…Ameliyattan önce böyle bir sorunum yoktu. Bu sorunu daha önce yaşayan oldu mu?

Devamını okumak için tıklayınız >1 Yorum
Tüm Konuları Gör
Medikal Bakım Hareket kısıtlılığı durumunda inkontinansla ilgili yaşadığınız zorlukları ve tecrübelerinizi sizden biriyle paylaşın.

Son Forum Konu Başlığı:

Demans Tanısı

Babama 2 yıl önce demans tanısı kondu. Bu hastalıkla ortaya çıkan birçok sorunun yanında babam tuvalet ihtiyaçlarını da kontrol edememeye başladı. Tam olarak kavrayamasa da ıslanan yatağından ve kıyafetlerinden üzüntü duyuyor, bunu yüzünden okuyabiliyorum. Bu olay giderek sıklaştı... Ona en iyi bakımı yapmak istiyorum. Benimle aynı durumda olanlar varsa, öneriniz var mıdır? Selpak yetişkin bezi deneyen var mı?

Devamını okumak için tıklayınız > Yorum Yaz
Tüm Konuları Gör
Eczacıbaşı