Olta BalıkçılığıGünümüz yaşam koşulları, iş temposu, hatta yalnızca şehir yaşamının stresi bile kendinize vakit ayırmanızı ne kadar zorlaştırıyor biliyoruz. Üstüne bir de boş zamanlarda idrar kaçırma nedeniyle özgürce dışarı çıkamamak eklenince hayatı yakalamak daha da zorlaşıyor.Günlük hayatın stresini bir kenara bırakabilmeniz için size güzel bir önerimiz var.

Bir deniz ya da göl kenarında oltasını suya atmış kişileri görüp özeniyorsanız amatör olta balıkçılığı tam size göre. Olta balıkçılığı hem fiziksel hem de zihinsel olarak çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak bir hobi. Ailenizle yada arkadaşlarınızla gittiğiniz bir sahilde veya göl kenarında piknik yapıp, balık tutarken farkında olmadan yaptığınız yer değişiklikleri ile hem yürüyüş yapmış hem de olta atarken vücudunuzdaki birçok bölgedeki kası çalıştırmış olursunuz. Balık tuttuğunuz sürede iş ve şehir yaşamından uzaklaşır; balığın oltaya takılmasını beklerken doğayla başbaşa kalıp temiz hava ve suyun verdiği huzurla rahatlar ve kovanızı doldurmaya çalışmanın heyecanını yaşarsınız.
Baktınız misinanın ucu boş, balıklar kaçmış hiç sorun değil, yeter ki sizin keyfiniz kaçmasın.

Kıyıya vuran dalgalar, suyun sesi, su yüzüne sıçrayan balıkları seyretmenin hazzı da bambaşka.

Olta balıkçılığının büyük bir maliyeti yok, ancak doğru malzeme seçimi önemli. Bu sebeple de hobi malzemeleri satan mağazalarda tatlı- tuzlu su, deniz-göl-akarsu gibi ayrımlar konusunda size destek olabilecek bir profesyonelle görüşmenizi tavsiye ederiz.

İdrar kaçırma içinse Selpak Erkek Mesane Gardı bu keyifli aktivite sırasında yanınızda olacak, siz hayatı kaçırmayın!